+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

 

Hakkımızda


VENOV olarak müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunma misyonuyla hizmetler vermekteyiz. Özellikle co-location (sunucu barındırma), domain name (alan adı) ve dedicated server (kiralık sunucu) hizmetlerini ağırlıklı olarak kurumsal pazarda göstermekle birlikte ayrıca bireysel pazarda da ağırlığımızı hissettirmek üzere yatırımlar yapmaktayız.

VENOV ekibi olarak amacımız; hem bireysel hem kurumsal pazarda idaalı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye' de internet servisleri ve hizmetleri denince akla gelen ilk isim olmaktır.

Misyonumuz
Müsterilerimize, etkin ve verimli bir sekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müsterilerimize kesintisiz, hizli ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müsteri memnuniyeti saglamak.

Vizyonumuz
Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddiali bir konuma gelebilmek, pazar payini en üst seviyelere çikarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktir.

Adres: Sapanbağları Mh. Heybeli Sk. No:10/21 34893 Pendik/İstanbul
Çözüm Merkezi: 0850 255 23 44
Whatsapp Destek Hattı : 0216 706 23 44
Web Site:
www.venov.com.tr
E-Posta: bilgi@venov.com.tr
Skype: venovtelekom

Vergi Dairesi: KARTAL
Vergi No: 977 039 6194

BTK Yer Sağlayıcı