+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

Hosting


Güçlü ve hızlı web siteleri için Türkiye'nin en hızlı ve en uygun hosting paketleri ile tanışın!

4 Lokasyon Tek Bir Çatı Altında !

İhtiyacınıza en uygun hosting paketini uygun fiyat garantisiyle Venov’da bulabilir, hosting kapsamında sunduğumuz yüksek teknoloji ürünü hizmetlerden yararlanabilir ve projenizi hayata geçirmek için en önemli adımı Venov ile atabilirsiniz.

Fransa


Fransa lokasyonlu SSD diskli sunucularımızdaki Linux web hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Başlayan fiyatlar ile

0.39 $ Aylık

Paketleri İncele

Türkiye


Türkiye lokasyon, linux web hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Başlayan fiyatlar ile

0.39 $ Aylık

Paketleri İncele

İngiltere


İngiltere lokasyon, linux web hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Başlayan fiyatlar ile

0.39 $ Aylık

Paketleri İncele

Almanya


Almanya lokasyon, linux web hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Başlayan fiyatlar ile

0.39 $ Aylık

Paketleri İnceleWindows işletim sistemli hosting paketlerimiz yakında eklenecektir.

Ücretsiz Web Hosting Servisleri

Kurumsal hosting hizmeti alan müşterilerimize ücretsiz ve ekonomik olarak sunduğumuz birçok eşsiz özellikler ile hosting hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz!Web Sitesi Taşıma

Ücretsiz taşıma hizmeti ile Web sitenizi taşıyor ve hosting yapılandırmasını yaparak oldukça kısa bir süre içerisinde sizlere teslim ediyoruz.Sistematik Yedekleme

Çeşitli nedenlerden ötürü gerçekleşebilecek veri kaybı ihtimallerini minimize etmek adına sunucularımızı periyodik olarak yedekliyoruz.Ücretsiz SSL Desteği

Google’ın sıralama faktörlerinden biri olarak değerlendirdiği SSL ile kullanıcı bilgilerinizi koruyabilir, üçüncü şahıslarla paylaşılmasının önüne geçebilirsiniz.INTEL SSD Hosting

Geleneksel disklere kıyasla daha efektif bir kullanım ve yüksek performans sunan SSD (Solid State Disk) ile site hızını maksimum düzeye çıkartıyoruz.

 


Üst Düzey Güvenlik

Venov’da sunduğumuz üst düzey sunucu güvenlik sistemleri ile verilerinizin 3. Kişilerle paylaşılmasını engelliyoruz.Hızlı ve Kolay Kurulum

WordPress, Opencart, Joomla, vBulittin vb. web scriptlerini tek tuşla kurarak Web sitenizi en kısa sürede yayına alabilirsiniz.Ücretsiz 7/24 Destek

5 farklı iletişim kanalı ile yardıma ihtiyacınız olan her an yanınızda oluyor, sorunların üstünden birlikte geliyoruz.Kontrol Paneli

Müşteri paneliniz üzerinden tüm hizmetlerinizi kontrol edebilir, hosting paneline extra ihtiyaç duymadan istediğiniz tüm işlemleri tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 
 

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting en basit ifadeyle; internet sitesine ait tüm dosyaların depolandığı alan olarak ifade edilebilir. Dolayısıyla domain yani alan adlarının varlığı için bir alanda, hostta barındırılması gerekir. Hostingler kullanım amacına ve ihtiyaçlara bağlı olarak birçok farklı açıdan değerlendirilmekle birlikte hosting paketi tercihi noktasında belirleyici olan; web sitesinin ihtiyaç duyduğu segmentler yani internet sitesinin disk alanı, trafik miktarı gibi parametrelerdir. Venov’da ihtiyacınıza uygun hosting paketlerini kaçırılmayacak fiyat fırsatlarıyla bulabilirsiniz.
Hosting paketi seçiminden temel hedefin; doğru hosting paketini yani ihtiyaç duyulan hosting paketini tercih etmek olduğunu da dikkate alarak, hosting paketlerinin fiyatları üzerinde etki sahibi olan temel faktörler; Web sitesinin yazılacağı dil(Php ise genellikle Linux, Asp ise Windows hosting tercih edilir.), tahmini trafik miktarı ve kullanacağı disk alanı mümkün ölçüde belirlenlemelidir.
Bayi hosting olarak da bilinen reseller hosting ile Linux ya da Windows platformlarında sitenizi barındırabilir, paylaşımlı hosting mantığı ile hizmet alınan hostingi farklı web sitelerine paylaştırarak birden çok domain (alan adı) barındırabilirsiniz.
PHP ile kodlanan Web sitelerinin barındırıldığı alanlar olan Linux hostinglerde WordPress, Joomla, Magento, vBulletin gibi popüler web sistemlerini Web sitenize tek tıkta kurabilir, PHP ve MySQL kombinasyonunda yüksek performans elde edebilirsiniz.
Microsoft’un geliştirdiği sistemlerden biri olan Windows Hosting, güvenlik ve performans açısından PHP ile kodlanan Web sitelerinin barındırılmasına izin vermeyen, ASP ve ASP.Net yazılım dilleri ile kodlanan Web sitelerini destekleyen bir hosting türüdür.
Alan adının (domain) yayına alınabilmesi, dosya dizini oluşturulması için daha önce de sıkça ifade edildiği gibi bir hostinge bağlanması gerekir. Bu bağlanma; hosting firması tarafından paylaşılan NS(isim sunucusu) bilgilerinin domaine tanımlanması şeklinde gerçekleşir.
Alan adı ve hosting hizmetini bizden aldıysanız isim sunucularınız(NS) otomatik tanımlanmaktadır. Hosting hizmeti alan müşterilerimiz için isim sunucularımız :
  • ns1.venov.net
  • ns2.venov.net
  • ns3.venov.net
  • ns4.venov.net
Google’ın sistematik algoritma güncellemeleri sonrasında en önemli SEO, sıralama faktörlerinden biri haline gelen site hızı noktasında standart disklere kıyasla büyük avantaj sağlayan SSD (Solid State Drive ) Hosting; uzun süreli kullanımlarda geleneksel disklere oranla efektif bir kullanım sunmakta, sürtünme, titreşim ve ısı problemi oluşmaması dolayısıyla uzun ömürlü çalışabilmektedir. Dolayısıyla Venov’da sizlere sunduğumuz % 100 elektronik olan ve mekanik parçalara sahip olmaması çerçevesinde yüksek performans sağlayan SSD Hostingler ile SEO çalışmalarının temelini doğru hosting tercihi ile atabilir, avantajlı hosting paketlerine uygun fiyat garantisiyle erişebilirsiniz.
2014 yılından sonra gündeme gelmeye başlayan ve 17 Ekim 2017’deki Google güncellemesi ile SSL’e sahip olmayan Web sitelerinde ‘Güvenli Değil’ ibaresinin gösterilmesi ile neticelenen bir süreç sonuçta dijital dünyada sıklıkla söz edilen kavramlardan biri haline gelen SSL (Secure Sockets Layer), şifreleme sistemleri ile alıcıya güvenli bir alışveriş imkanı sunar ve hiç şüphesiz başta e-ticaret yazılımları olmak üzere birçok Web yazılımında olmazsa olmazlardan biridir.
SSD Hostig ve SSL şifreleme noktalarından ifade edildiği üzere; hız, güvenlik, bant genişliği vb. segmentlerin hosting tarafından sağlanması dolayısıyla hosting, SEO performansı üzerinde doğrudan etki sahibi olan ve asla göz ardı edilmemesi gereken bir faktördür.