Para birimi:

+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

1Sertifika Türü
2CSR
3İletişim
4Ayarlanabilir seçenekler
5Ödeme

SSL Sertifikası


2019 yılının En uygun SSL Sertifikası deneyimine hazır olun!

En Ucuz SSL Sertifikası Şimdi Venov'da!

Sizlere en ucuz SSL sertifikası hizmetimizi sunmaktan memnuniyet duyuyoruz! 7 24 kaliteli destek ekibimizle birlikte gerçek bir kullanıcı deneyimine hazır olun!

SSL Sertifikası İle Güvendesiniz !

Google’da Yükselin

Google, HTTPS url yapısına geçen web sitelerinin daha iyi SEO sonuçları aldığını resmi sitesinde açıkladı!

Güçlü Şifreleme

Üyelik & kredi kartı gibi hassas bilgileri güven altında tutun! Güçlü şifreleme ile birlikte kötü olayların önüne geçin!

Hızlı Kurulum

Türkiye’de en hızlı ssl kurulumu sağlayan web sitesi olmaktan gurur duyuyoruz!

Tüm Bankalarla Uyumlu

Venov üzerinde satışı bulunan SSL Sertifikaları sanal pos hizmeti veren bütün bankalar ve ödeme sistemleriyle %100 uyumludur.

DV SSL, Alan adı doğrulamalı SSL sertifikalarıdır. www.alanadi.com ve alanadi.com alanlarını sertifikalar. Belge gerektirmez. Adres çubuğunda güvenli ikonu eklenir.
EV SSL, kurumsal doğrulamalı SSL sertifika türüdür. www.alanadi.com ve alanadi.com alanlarını sertifikalar. Faaliyet, ticaret odası kaydı, sicil gazetesi gibi belgeler gerekmektedir. Adres çubuğunda kilit ikonu ile birlikte yeşil barda firma ismi eklenir.
OV SSL, resmi evraklar ile doğrulanan, maksimum güvenirlik gerektiren web sitelerinde kullanılan, yüksek sigorta bedeli sağlayan SSL sertifikalarıdır. OV SSL sertifikaları sadece firmalar tarafından alınabilmektedir. Sertifikanın aktifvasyonu için faaliyet belgesi, marka tescil belgesi ve elektrik faturası veya su faturası gibi kurumun varlığını ve faaliyetlerini kanıtlayan belgeler istenmektedir.
Ürün adında "Wildcard" geçen sertifikalar, "alanadi.com" domaininize ait tüm subdomainleri sertifikalar. Belge gerektirmez. Adres çubuğunda kilit ikonu eklenir.
Tüm SSL sertifikalarında uzman teknik ekibimiz tarafından 7/24 ücretsiz kurulum ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.
CSR (Certificate Signing Request), web sunucunuz(Cpanel,Plesk,Directadmi vb.) tarafından üretilen, içinde web sunucunuza ve SSL sertifikasını kullanacağınız web sitesine ait veriler içeren koddur. SSL sertifikası başvurusu sırasında, web sitenize ait bilgiler bu kod aracılığıyla tespit edilir ve başvuru sonrasında ilgili güvenlik sertifika firması tarafından imzalanmaktadır.