Para birimi:

+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

1Sertifika Türü
2CSR
3İletişim
4Ayarlanabilir seçenekler
5Ödeme

EV SSL


En uygun EV SSL Sertifikası deneyimine hazır olun!

EV SSL Sertifikası İle Bir Adım Önde Olun!

Güven logosu ile birlikte EV SSL, Yeşil Adres Çubuğu ile işletmenizin ismini veya ünvanını adres çubuğunda görünmesini sağlar. Bu sayede web sitelerinize gelen ziyaretçilerinizin güvenini kazanırsınız. Ziyaretçilerinizi web sitenizde daha fazla vakit geçirmesine olanak sağlarsınız. EV SSL sertifikası aynı zamanda size sağladığı yüksek sigorta bedeli ve güçlü şifreleme yöntemi ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır.

Organik Arama Sonuçlarında Yükselin

Organik aramalar, web sitelerinin en çok trafik kazandığı platformdur. Bu platformlar üzerinde web sitenizi EV SSL sertifikası ile HTTPS'e geçiş yaparak, organik arama sonuçlarında sıralamanızı yükseltebilir, rakiplerinize göre bir adım daha önde olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

EV SSL Sertifikasını, özellikle e-ticaret siteleri, online hizmet veren web siteleri, kredi kartı vb. ödeme yöntemi kullanan kurumlar, önemli veri içeren işletmelerin kullanmasını önermekteyiz. Yeşil bar özelliği sayesinde web sitenize kattığı kurumsallık açısından diğer mecralarda hizmet veren firmalarda kullanabilir.
Türkiyede ve KKTC'de ikamet eden firma ve kurumlar için ;
  • Faaliyet Belgesi
  • Vergi Levhası
  • D.U.N.S Numarası
  • yellowpages.com.tr kaydı
Yurtdışında ikamet eden firma ve kurumlar için;
  • LLC, INC, LTD, PTY, GmBh, AS, vb. gibi bu son eklerin bulundurduğu faaliyet belgeleri
  • Yerleşik ülkenin devletinden onaylı faaliyet belgesi
  • D.U.N.S Numarası
DUNS (Data Universal Numbering System - Veri Evrensel Numaralandırma Sistemi), firma/işletmeleri sınıflandırmak amacıyla tahsis edilmiş, dünya çapında geçerliliği olan bir numaralandırma sistemidir. D.U.N.S numarasını bir çok yabancı özel şirket tarafından tahsis edebilirsiniz.
EV SSL Sertifikanızın siparişinizin tamamlanmasından sonra, talep edilen evrakların gün içinde iletilmesi gerekmektedir. Belgeler iletildikten sonra, uzman teknik ekibimiz tarafından incelenip SSL sağlayıcı firmaya iletilir. SSL sağlayıcı firma, belgelerinizi inceleyip, call back için belgelerinizde bize ilettiğiniz kurumsal işletmenizi arayıp firma doğrulamasını sesli bir şekilde tamamlar. Call back onayınız sonrasında ortalama 2 iş saati içinde sertifikanız onaylanır. Toplam süreç ortalama 2-7 iş günü içinde tamamlanır. Ancak belgelerinizde bir eksiklik görülmesi durumunda bu süreç uzayabilir.
EV SSL sertifikasını, firmalar, devlet kurumları, eğitim kurumları satın alabilir. Kişisel blog siteleri ve belirtilen işletmeler dışında EV SSL almak mümkün değildir.