Para birimi:

+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

1Sertifika Türü
2CSR
3İletişim
4Ayarlanabilir seçenekler
5Ödeme

Comodo Positive SSL


En uygun fiyat kalitesiyle Comodo PositiveSSL deneyimine hazır olun!

En Ucuz Comodo Positive SSL Venov'da!

Sizlere en ucuz SSL sertifikası hizmetimizi sunmaktan memnuniyet duyuyoruz! 7 24 kaliteli destek ekibimizle birlikte gerçek bir kullanıcı deneyimine hazır olun!
Güvence ve Kimlik Doğrulama

Bu sadece standart bir alan onaylı (DV) sertifikasıdır, yani sadece birkaç dakika içinde verilebilir. Etki alanı sahipliği doğrulandıktan ve sertifika verildikten sonra, siteniz güvenli ped kilidi ve site mühürü boyunca URL’de "https" gösterir.

Güvenlik ve Şifreleme

Comodo SSL sertifikası, temel 128 bit ve 256 bit şifreleme sunar ve 2048 bitlik bir kök ile imzalanır. Yalnızca temel düzeyde güvenlik sunan bu sertifika, dahili ve test alanları için en iyisidir.

Positive SSL, Comodo SSL firmasının bir alt markasıdır. Seçkin ürün seçenekleri ile birlikte uygun fiyata SSL sertifikası veren sağlayıcıdır. "Uygun Fiyata SSL" denince akla gelen ilk markadır.
Positive SSL, ekonomik fiyat politikası ile müşterilerine hem web siteleri için veri güvenliği, hemde 1 milyon dolara kadar sigorta bedeli sunmaktadır.
Tüm SSL sertifikalarında uzman teknik ekibimiz tarafından 7/24 ücretsiz kurulum ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.
CSR (Certificate Signing Request), web sunucunuz(Cpanel,Plesk,Directadmi vb.) tarafından üretilen, içinde web sunucunuza ve SSL sertifikasını kullanacağınız web sitesine ait veriler içeren koddur. SSL sertifikası başvurusu sırasında, web sitenize ait bilgiler bu kod aracılığıyla tespit edilir ve başvuru sonrasında ilgili güvenlik sertifika firması tarafından imzalanmaktadır.