+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

Sunucu

Kiralık Sunucu
Türkiye’nin en hızlı sunucularına sahip Venov ile ışık hızında web sitelerine sahip olun!

Sizin İçin En Uygun Sunucu Kiralama Seçenekleri

Uygun fiyatlı sunucu seçeneklerimiz ile ihtiyaçlarınıza özel configure edilmiş, maximum performansa ücretsiz taşıma ile sahip olun!

SANAL SUNUCU
$19.95 / Ay

$3.99 / Ay


2 Core İşlemci
1 GB RAM
20 GB Intel SSD
Limitsiz Trafik
SANAL SUNUCU
$19.95 / Ay

$3.99 / Ay


2 Core İşlemci
1 GB RAM
20 GB Intel SSD
Limitsiz Trafik
SANAL SUNUCU
$19.95 / Ay

$3.99 / Ay


2 Core İşlemci
1 GB RAM
20 GB Intel SSD
Limitsiz Trafik
SANAL SUNUCU
$19.95 / Ay

$3.99 / Ay


2 Core İşlemci
1 GB RAM
20 GB Intel SSD
Limitsiz Trafik

Ekonomik Sunucularımızın Özellikleri

Sunucu hizmeti alan müşterilerimize ücretsiz ve ekonomik olarak sunduğumuz birçok eşsiz özellikler ile sunucunuzu kolayca yönetebilirsiniz!SSD Hosting Deneyimi

Tüm SEO Hosting paketlerimizde SSD Hosting alt yapımız bulunmakta. Bu sayede web siteleriniz çok daha hızlı açılmaktadır.Tek Domain

Tek domain sistemli web site barındırma özelliği ile güvenliğinizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz.Yedekleme Sistemi

Haftalık yedekleme sistemimiz sayesinde veri kayıplarına son veriyoruz!Özelleştirilebilir Panel

Özelleştirilebilir panellerimiz sayesinde Directadmin & Plesk panel kullanmak artık çok kolay!

 


Windows veya Linux Hosting

İhtiyacınız olduğu Hosting türüne göre seçim yapabilir ve tek tıkla kurulum hizmetimizden faydalabilirsiniz.7/24 Ücretsiz Destek

Ödüllü teknik destek ekibimiz, ücretsiz teknik destek konusunda en kaliteli & hızlı dönüş yapan ekip olarak siz kullanıcılarımız emrinde!Ücretsiz Geri Yükleme

Herhangi bir sorun anında tarafımızdan alınana yedekler web sitenize ücretsiz olarak geri yüklenmektedir.

 
 

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu internet ağının temel parçasıdır. İnternet ortamdaki verilere en hızlı şekilde ulaşabilmek için gerçekleştirmek için oluşturulan bilgisayarlar, erişim ağları üzerinden verilen hizmet sunucu olarak tanımlanabilir.
Donanımsal olarak tüm kaynakları size ait olan sunucu kiralama hizmetine Dedicated server denir. Bu hizmette tüm kaynaklara fiziksel olarak sahip olursunuz. Projenizin ihtiyaçlarına göre ssd diskini, ram ve işlemci gibi özelliklerini arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Dedicated server genelde, yüksek kaynak tüketen web projelerinde kullanılmaktadır. Eğer web siteniz yüksek kaynak tüketen bir trafiğe sahipse Dedicated Server Sayfamızı ziyaret edin!
Dedicated server’ dan farklı olarak sanallaştırma işlemi kullanılarak yapılan sunucu kiralama işlemine denir. %100 SSD ve bulut teknolojisi ile birlikte web sitenizin performans kaybını önlediği gibi veri güvenliğinizi de üst seviyede tutar. Sizleri de Cloud Server Sayfamıza Bekleriz!
Sanal sunucu , donanımsal olarak birbirinden bağımsız şekilde birden fazla işletim sistemi çalıştırabilen ve performansından maksimum seviyesinde yararlanabileceğiniz sunucuya denir. VDS - VPS olarak da piyasada adlandırılmaktadır. En iyi Sanal Sunucuya Ulaşmak İçin Ürünümüzü İnceleyin!
Sunucu optimizasyonu, Venov sistem uzmanlarımız tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Kesintisiz ve hızlı sunucu hizmeti almanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz!
Sunucu seçiminde kararsız kalıyorsanız, teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olmaya her zaman hazır! İhtiyacınıza en uygun ve en performanslı sunucuyu seçmenizde sizlere yol gösterecektir.
Sunucu seçiminde kararsız kalıyorsanız, teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olmaya her zaman hazır! İhtiyacınıza en uygun ve en performanslı sunucuyu seçmenizde sizlere yol gösterecektir.
Eski sunuculara göre 20 kat daha hızlı işlem yapabilen, Dosya taşıması,işlemesi ve yüksek performans veren sunuculara SSD Sunucu Denir.

SEO, Adwords yapan firmalar için yüksek performans almak isteyen müşterilerimiz için en uygun Sunucu tipidir.
Fiziksel sunucu kaynaklarının sanallaştırma uygulaması ile birlikte birden fazla sanal ssd sunuculara bölünmesine ve paylaştırılma hizmetine VPS Sunucu denir. Yüksek Performanslı VPS Sunucu Ürünümüzü İnceleyebilirsiniz!
Açılımı Virtual Dedicated Server olan VDS hizmetinin VMWare gibi sanallaştırma uygulamaları ile bölünmesi ile birden fazla virtual sunucu haline çevrilmiş haline VDS Sunucu denir.
Sunucu kurulumları sistem mühendislerimiz tarafından 20 dakika içinde oluşturulup sizlere teslim edilir.
Sipariş sonunda Venov Sistem Uzmanlarımız ile 6 farklı kanaldan iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde taşımasını yapabilirsiniz. Taşıma süresi, sunucu özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.
Kiralık sunucu işlemlerinde, projenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınızdan daha fazlasına sahip kiralık sunucularda gereğinden fazla ücret ödeyebileceğiniz gibi düşük donanım ve kaynaklara sahip sunucular projenizin performansını ve devamlılığını tehlikeye atabilir. Sunucu ihtiyaçlarının belirlenmesi noktasında henüz karar veremediyseniz, kurumsal satış ekibimiz ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.