+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

Sunucu

Kiralık Sunucu
Türkiye’nin en hızlı sunucularına sahip Venov ile ışık hızında web sitelerine sahip olun!

Sizin İçin En Uygun Sunucu Kiralama Seçenekleri

Uygun fiyatlı sunucu seçeneklerimiz ile ihtiyaçlarınıza özel configure edilmiş, maximum performansa ücretsiz taşıma ile sahip olun!

KİRALIK SUNUCU
$61.45 / Ay

$49.90 / Ay


Xeon E3-1225v2 CPU
16GB DDR3 RAM
3x2TB SATA HDD
500Mbps Network
Limitsiz Trafik
SANAL SUNUCU
$10.95 / Ay

$3.99 / Ay


2 Core İşlemci
1 GB RAM
20 GB Intel SSD
300Mbps Network
Limitsiz Trafik
OYUN SUNUCUSU
$94.48 / Ay

$74.92 / Ay


i7 4790K CPU
16 GB DDR3 RAM
120 GB SSD
500Mbps Network
Limitsiz Trafik
DEPOLAMA SUNUCUSU
$44.36 / Ay

$34.04 / Ay


ARM Cortex A9 CPU
2 GB DDR3 RAM
2 TB SATA HDD
500Mbps Network
Limitsiz Trafik

Sunucu Özellikleri

Sunucu satın alan müşterilerimize ücretsiz ve ekonomik olarak sunduğumuz birçok özellikler ile sunucunuzu kolayca yönetebilirsiniz!XEON İşlemci Deneyimi

Yüksek performanslı sunuculara sahip olmak için, Intel’ in ürettiği XEON işlemcileri deneyin!Tamamen Paylaşımsız Kaynaklar

Fiziksel sunucularımızda sunulan özelliklerin ve kaynakların tamamında, paylaşımsız olarak sadece size özel sunucu olarak revize edilir.Ücretsiz Sunucu Kurulumu

Sunucu kurulumu ve tüm ayarları sistem mühendislerimiz tarafından veri merkezinde ücretsiz olarak yapılır.Ücretsiz Kontrol Paneli

Yönetim panelimiz tamamen yönetilebilir ve gerekli işlemler için destek ekibimize 7 / 24 ticket atabilirsiniz.

 


Güçlü Network Alt Yapısı

Tümü yedekli çalışan network alt yapımız ile olası teknik sorunlardan etkilenmezsiniz.%99.8 Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile kiralık sunucunuzu, erişim sorunu yaşamadan, kesintisiz olarak sunucu hizmetinizi alabilirsiniz.7/24 Destek

Satış ve teknik destek ekiplerimizden 7/24 destek almak adına altı farklı iletişime kanalı kullanabilir, olası problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

 
 

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu internet ağının temel parçasıdır. İnternet ortamdaki verilere en hızlı şekilde ulaşabilmek için gerçekleştirmek için oluşturulan bilgisayarlar, erişim ağları üzerinden verilen hizmet sunucu olarak tanımlanabilir.
Donanımsal olarak tüm kaynakları size ait olan sunucu kiralama hizmetine Dedicated server denir. Bu hizmette tüm kaynaklara fiziksel olarak sahip olursunuz. Projenizin ihtiyaçlarına göre ssd diskini, ram ve işlemci gibi özelliklerini arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Dedicated server genelde, yüksek kaynak tüketen web projelerinde kullanılmaktadır. Eğer web siteniz yüksek kaynak tüketen bir trafiğe sahipse Dedicated Server Sayfamızı ziyaret edin!
Dedicated server’ dan farklı olarak sanallaştırma işlemi kullanılarak yapılan sunucu kiralama işlemine denir. %100 SSD ve bulut teknolojisi ile birlikte web sitenizin performans kaybını önlediği gibi veri güvenliğinizi de üst seviyede tutar. Sizleri de Cloud Server Sayfamıza Bekleriz!
Sanal sunucu , donanımsal olarak birbirinden bağımsız şekilde birden fazla işletim sistemi çalıştırabilen ve performansından maksimum seviyesinde yararlanabileceğiniz sunucuya denir. VDS - VPS olarak da piyasada adlandırılmaktadır. En iyi Sanal Sunucuya Ulaşmak İçin Ürünümüzü İnceleyin!
Sunucu optimizasyonu, Venov sistem uzmanlarımız tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Kesintisiz ve hızlı sunucu hizmeti almanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz!
Sunucu seçiminde kararsız kalıyorsanız, teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olmaya her zaman hazır! İhtiyacınıza en uygun ve en performanslı sunucuyu seçmenizde sizlere yol gösterecektir.
Sunucu seçiminde kararsız kalıyorsanız, teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olmaya her zaman hazır! İhtiyacınıza en uygun ve en performanslı sunucuyu seçmenizde sizlere yol gösterecektir.
Eski sunuculara göre 20 kat daha hızlı işlem yapabilen, Dosya taşıması,işlemesi ve yüksek performans veren sunuculara SSD Sunucu Denir.

SEO, Adwords yapan firmalar için yüksek performans almak isteyen müşterilerimiz için en uygun Sunucu tipidir.
Fiziksel sunucu kaynaklarının sanallaştırma uygulaması ile birlikte birden fazla sanal ssd sunuculara bölünmesine ve paylaştırılma hizmetine VPS Sunucu denir. Yüksek Performanslı VPS Sunucu Ürünümüzü İnceleyebilirsiniz!
Açılımı Virtual Dedicated Server olan VDS hizmetinin VMWare gibi sanallaştırma uygulamaları ile bölünmesi ile birden fazla virtual sunucu haline çevrilmiş haline VDS Sunucu denir.
Sunucu kurulumları sistem mühendislerimiz tarafından ortalama 2-3 saat içinde oluşturulup sizlere teslim edilir.
Sipariş sonunda Venov Sistem Uzmanlarımız ile 6 farklı kanaldan iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde taşımasını yapabilirsiniz. Taşıma süresi, sunucu özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.
Kiralık sunucu işlemlerinde, projenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınızdan daha fazlasına sahip kiralık sunucularda gereğinden fazla ücret ödeyebileceğiniz gibi düşük donanım ve kaynaklara sahip sunucular projenizin performansını ve devamlılığını tehlikeye atabilir. Sunucu ihtiyaçlarının belirlenmesi noktasında henüz karar veremediyseniz, kurumsal satış ekibimiz ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.