+90 850 255 23 44

özel teklif almak için şimdi satış ekibimizi ara!

Dedicated Server
(Fiziksel Sunucu)


4 farklı lokasyondaki kiralık sunucuları keşfedin...

4 Farklı Lokasyon Kiralık Fiziksel Sunucu

Hangi lokasyonlarda hizmet veriyoruz?

  • - İngiltere Lokasyon Dedicated Server
  • - Fransa Lokasyon Dedicated Server
  • - Türkiye Lokasyon Dedicated Server
  • - Almanya Lokasyon Dedicated Server olmak üzere 4 farklı lokasyonda hizmet vermekteyiz.

Fransa


Fransa OVH lokasyon sunucularımızı opsiyonel seçenekleri ile keşfedin !

Başlayan fiyatlar ile

49.90 $ Aylık

Paketleri İncele

Türkiye


Türkiye PROVIDER DC lokasyon sunucularımızı opsiyonel seçenekleri ile keşfedin !

Yakında!

İngiltere


İngiltere OVH lokasyon sunucularımızı opsiyonel seçenekleri ile keşfedin !

Başlayan fiyatlar ile

54.90 $ Aylık

Paketleri İncele

Almanya


Almanya OVH lokasyon sunucularımızı opsiyonel seçenekleri ile keşfedin !

Başlayan fiyatlar ile

54.90 $ Aylık

Paketleri İncele

Dedicated Server Servisleri

Dedicated server hizmeti alan müşterilerimize ücretsiz ve ekonomik olarak sunduğumuz birçok özellikler ile sunucunuzu kolayca yönetebilirsiniz!XEON İşlemci Deneyimi

Yüksek performanslı sunuculara sahip olmak için, Intel’ in ürettiği XEON işlemcileri deneyin!Tamamen Paylaşımsız Kaynaklar

Fiziksel sunucularımızda sunulan özelliklerin ve kaynakların tamamında, paylaşımsız olarak sadece size özel sunucu olarak revize edilir.Ücretsiz Sunucu Kurulumu

Sunucu kurulumu ve tüm ayarları sistem mühendislerimiz tarafından veri merkezinde ücretsiz olarak yapılır.Ücretsiz Kontrol Paneli

Yönetim panelimiz tamamen yönetilebilir ve gerekli işlemler için destek ekibimize 7 / 24 ticket atabilirsiniz.

 


Güçlü Network Alt Yapısı

Tümü yedekli çalışan network alt yapımız ile olası teknik sorunlardan etkilenmezsiniz.%99.8 Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile kiralık sunucunuzu, erişim sorunu yaşamadan, kesintisiz olarak sunucu hizmetinizi alabilirsiniz.7/24 Destek

Satış ve teknik destek ekiplerimizden 7/24 destek almak adına altı farklı iletişime kanalı kullanabilir, olası problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

 
 
 

Sıkça Sorulan Sorular

Dedicated Server , web barındırma şirketinin tesislerinde bulunan bir web sunucusu ilgili yazılım ve internet bağlantısı içeren sunucuların tek bir kullanıcı ya da kuruma kiralanması ve kullanımı anlamına gelir. Türkiye’de daha çok Fiziksel sunucu olarak bilinir.

Kısaca özet geçmek gerekirse sunucu firması size özel bir server hazırlar ve size kiralar.
Dedicated Server yani Fiziksel sunucu paylaşımsız sunuculardır. Bu sunucular sadece tek bir kurum veyahut şirkete kiralanır. Harici paylaşıma açılmaz. İş kapasitesi & Trafiği & Marka değeri yüksek olan firmalara ilk önerilerimizden biridir kiralık fiziksel server hizmetimiz.
Tercih edeceğiniz paketin özelliklerinde, kurulum süresine ait bilgiyi bulabilirsiniz. Genellikle bu süre Yurtdışı lokasyonlarda 24 saat iken Türkiye lokasyonlarda ortalama 15 saat içerisindedir.
Yurtdışı paketlerde donanım yükseltmesi 48 saat içinde yapılabilmekte ve bazı yükseltmeler için ek ücret alınabilmektedir. Türkiye lokasyon paketlerde donanım değişikliği yapılamamakta olup, daha farklı ihtiyaçlarınınz için lütfen irtibat kurunuz. Sunucu kurulumları ücretsizdir.
Tüm veri depolama sunucu paketlerinde müşteri paneli üzerinden "Reboot,Start,Stop,Change Operation System" gibi işlemler yapılabilmektedir.
Temel Dedicated Sunucular

İnternet trafiği olarak belirli bir kullanıcı kitlesi olan paylaşımlı sunucularda çok ağır çalışan ve fiziksel bir sunucuya geçme ihtiyacı hisseden firmalara önerdiğimiz temel fiziksel kiralık sunucu hizmetimiz.

Yüksek Performanslı Dedicated Sunucular

Daha çok e-ticaret siteleri için önerdiğimiz özel olarak SSD ile desteklenmiş sunucularda bulunan yüksek performanslı fiziksel kiralık sunucu hizmetimiz.

Uygulama odaklı Dedicated Sunucular

Daha çok uygulama mağazalarında bulunan uygulamalar için özel olarak oluşturduğumuz kiralık fiziksel uygulama odaklı sunucu hizmetimiz.